Náhled - TŘETÍ POLOČAS

zvětšit náhled

TŘETÍ POLOČAS Stricken

75 Kč
Žánr: Romantický Jazyk: česky, holandsky
Produkce: GOLDCREST FILMS Titulky:
Rok výroby: 2009 Přístupnost: 12
Délka: 109 minut Bonusy:
Režie: REINOUT OERLEMANS    

Popis filmu

Stijn a Carmen jsou moderní, krásní a bohatí manželé, mají roční holčičku a oba vlastní prosperující firmu. Života užívají plnými doušky a jsou šťastní, ale jen do chvíle, kdy se Carmen vrátí od lékaře. Ze dne na den se jejich život obrátí vzhůru nohama. Změní se z jednoho nekončícího večírku v cestu po doktorech a nemocnicích. Zatímco ale Carmen prochází léčbou, milovaný Stijn se s celou věcí vypořádává po svém a vrhá se do amsterodamského nočního života a do náručí žen.

Film bez patosu a falešného sentimentu přibližuje smrtelnou a nevyléčitelnou nemoc, která zasáhla mladý manželský pár v rozkvětu života jako blesk z čistého nebe. Deprimující situace v nemocnici střídají trýznivé momenty průběhu nemoci a těžce zkoušené síly vztahu obou mladých lidí. Film je zároveň i ódou na lásku a zaručeně zasáhne do duše každého diváka.

Hrají

Carice van Houten Barry Atsma Anna Drijver Pierre Bokma Beppie Melissen Jeroen Willems E line Van der Velden Walid Benmbarek Sacha Bulthuis Steef Cuijpers Samuel Hubner Wendell Jaspers David Lucieer Mark Scholten Yfke Wegman a další.

Copyright © 2008-2015, VAPET Production, spol. s r. o.